Мотивація персоналу

Гідна оплата праці співробітників - основа системи управління персоналом Компанії. Соціальні виплати і пільги - невід'ємна частина системи винагороди персоналу. Ми пишаємося тим, що в період кризи змогли зберегти складу соціального пакету і плануємо надалі збільшувати його обсяги. У Компанії розроблені рекомендації з укладання колективних договорів. Соціальний пакет поширюється на всіх співробітників підприємства та структурних підрозділів і включає: пільги, націлені на охорону здоров'я та отримання повноцінного відпочинку; добровільне медичне страхування; безкоштовні і пільгові путівки на відпочинок та санаторно-курортне лікування для співробітників та їх дітей; виділення матеріальної допомоги в складних життєвих ситуаціях, одноразова допомога при виході на пенсію за віком. Всі ці пільги є важливою складовою частиною корпоративної програми оздоровлення персоналу.

На підприємстві двічі на рік підводяться підсумки роботи, визначаються і заохочуються кращі цехи, зміни, служби. 28 працівникам присвоюється звання «Кращий спеціаліст АТ «ДНІПРОАЗОТ», що передбачає 50% надбавку до тарифу або окладу на 6 місяців. У 2010 р заснована медаль «За заслуги у розвиток підприємства». Щорічно нею нагороджують 2-х чоловік.

Велику увагу керівництво підприємства і профком приділяють соцкультпобуту. Цілий рік хіміки відпочивають на березі Дніпра у ЛОК «Хімік», оснащеному найсучаснішою діагностичною та лікувально-медичною апаратурою.

Навесні, влітку і восени - відкривають гостинно двері б/в «Буковель» в Карпатах. Протягом усього року працівники підприємства зі своїми сім'ями відпочивають на курортах Єгипту та Туреччини.

Одним з кращих культурно-освітніх установ міста став Палац культури «Хімік». Тут розташований народний музей історії підприємства.

Спортклуб «Промінь» володіє базою, що дозволяє хімікам займатися багатьма видами спорту, проводити змагання республіканського і міжнародного рівня. Клуб виховав плеяду спортсменів, успішно представляють підприємство на змаганнях з шахів, шашок, настільного тенісу та інших видів спорту.

У різні роки підприємство відвідували Леонід Ілліч Брежнєв, Володимир Васильович Щербицький, голова РМ СРСР Микола Олександрович Тихонов, президент Леонід Макарович Кравчук. Леонід Данилович Кучма проводив у нас нарада директорів підприємств, що виробляють мінеральні добрива (під час роботи прем'єр-міністром).

У нинішній складний час АТ «ДНІПРОАЗОТ» живе, працює, проводить реконструкцію.

Азотники люблять і пишаються своїм підприємством. У нас чимало трудових династій. Ми всі зацікавлені в його успішній роботі і благополуччя.

Високий професіоналізм, творчий підхід до справи, активна робота інженерної думки, вміння приймати нестандартні, часом ризиковані рішення, наполегливість у досягненні мети і вимогливість допомагали колективу дніпродзержинських хіміків перемагати в найскладніших ситуаціях.

Наполегливість у досягненні мети і вимогливість допомагали колективу дніпродзержинських хіміків перемагати в найскладніших ситуаціях.