Діяльність

АТ «ДНІПРОАЗОТ» є одним з найбільших підприємств хімічної промисловості України. У числі доданків нашого успіху - грамотний менеджмент, активна позиція колективу і профспілкової організації, підтримка акціонерів.

Сьогодні АТ "ДНІПРОАЗОТ" є єдиним підприємством в Україні з виробництва рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод. Підприємство є провідним постачальником мінеральних добрив (аміак, карбамід і аміачна вода); продуктів базової хімії (їдкого натрію і синтетичної соляної кислоти); гіпохлорита натрію; товарів народного споживання. Продукція, яку ми випускаємо, користується постійним попитом у сільському господарстві, хімічній, енергетичній галузях, у чорній і кольоровій металургії, машинобудуванні, при водопідготовці і в багатьох інших галузях народного господарства.

Компанія постійно вдосконалюється в галузі промислової та екологічної безпеки, охорони праці, орієнтуючись на кращий світовий досвід і спираючись на власні інноваційні розробки.

Накопичений виробничий і технічний потенціал сьогодні дає можливість випускати продукцію на рівні якості кращих світових лідерів. Авторитет компанії, як чесного і надійного партнера, можуть підтвердити не тільки в ділових колах України, а й партнери в країнах Західної та Східної Європи, Південної Америки, Азійсько-Тихоокеанського регіону, країнах СНД і Балтії.

Ми прагнемо відповідати вимогам ринку, використовуючи у своїй роботі передовий досвід в області виробництва мінеральних добрив та органічної хімії. Особливий курс підприємства - задовольнити потреби потенційних замовників, щоб випускається нами продукція відповідала міжнародним стандартам.