Зв'язок з регіоном

Діяльність АТ «ДНІПРОАЗОТ» нерозривно пов'язана з економікою міста, області, країни, вона зачіпає інтереси тисяч людей. Усвідомлюючи відповідальність перед суспільством, Сідоров Сергій Леонідович, як Голова Правління підприємства, сприяє забезпеченню цілого району міста теплом, розвиває і виконує міські програми, працює над залученням інвестицій у виробництво.

Налагоджено ефективну взаємодію з питань екологічної безпеки, спільними зусиллями вирішуються проблеми благоустрою міста, включаючи ремонт доріг та паркових зон. Реалізуються спільні акції з організації та проведення свят для жителів районів.

Взаємовигідна співпраця з міськими управліннями освіти, соціального захисту та іншими державними службами сприяє зростанню добробуту і соціальної захищеності працівників підприємства і є запорукою стабільності в трудовому колективі.

Благодійна та спонсорська діяльність цілком відображає соціальну політику компанії, в якій особлива увага приділяється підтримці духовного розвитку суспільства, допомоги ветеранам та інвалідам, дитячим будинкам, школам, лікарням, коледжам, вищим навчальним закладам, творчим і спортивним колективам і т.д.

Сьогодні благодійність АТ «ДНІПРОАЗОТ» - це системна робота, яка ретельно планується протягом року. Вона спрямована на підтримку дітей-сиріт, багатодітних сімей, людей похилого віку, дитячих дошкільних закладів, шкіл-інтернатів. Особливу увагу ми приділяємо освітнім проектам та популяризації фізкультури і спорту серед молоді.

Ми завжди пам'ятаємо про ветеранів - тих, хто здійснив подвиг заради нашої мирної і вільного життя. Щорічно приймаємо участь в урочистостях, присвячених святкуванню Дня Перемоги, і підтримуємо ветеранів матеріально.

Активно беручи участь у житті суспільства, компанія тим самим створює умови для свого довгострокового й успішного розвитку. Благодійна та спонсорська діяльність - одна із значних складових соціальної політики АТ «ДНІПРОАЗОТ».

При організації та проведенні благодійної діяльності компанія керується такими принципами: планова адресна підтримка організацій; системність у реалізації довгострокових програм, прагнення до максимальної ефективності кожної з них; відкритість і публічність, активна інформаційна політика стосовно кожної програми.