Соціальна політика

Найцінніший актив підприємства - це люди. Азотники пишаються своїм колективом і його трудовими династіями.

Створені адміністрацією умови для зростання добробуту співробітників, підтримка і розвиток ініціатив персоналу, збереження і примноження історичних традицій заводу активно підтримуються колективом і профспілковим комітетом.

АТ «ДНІПРОАЗОТ» - містоутворююче підприємство і є одним з найбільших роботодавців і платників податків у місті Кам'янське. Соціальна політика компанії спрямована на підвищення ефективності роботи, соціальної захищеності працівників і підтримання стабільності в трудових колективах.

Основними завданнями соціальної політики є:

Підприємство містить розгалужену соціальну інфраструктуру. У розпорядженні працівників підприємства та їх сімей Палац культури хіміків, спортивний клуб "Промінь", санаторій-профілакторій "Хімік". На території Південного району на житловому масиві "Соцмісто" знаходиться квіткова казка Кам'янського - наш розарій, один з кращих прогулянкових скверів Кам'янського. Палац культури «Хімік» - особлива гордість підприємства, у ньому проводяться одні з кращих у місті культурно-масових заходів. Особливо популярні у азотчиків та мешканців району конкурси «Запали свою зірку», «Пані ДНІПРОАЗОТ», КВК, «Зірковий час нашої родини» та багато інших. Щорічно адміністрацією за підтримки профспілкового комітету, орендується басейн, де проводиться полюбилося всім спортивне змагання серед азотників «Водна феєрія». Проведені дружні змагання не тільки дозволяють виявити спритність і таланти виявити учасників, але і сприяють згуртуванню колективів, набуттю поваги і популярності серед колег, формують нові традиції корпоративної культури. Завдяки зусиллям адміністрації та профспілкового комітету постійно підвищується якість відпочинку, розширюється його географія. Багато азотників заводу та члени їх сімей вперше відкрили для себе красу і велич українських Карпат, екзотику Туреччини, давню культуру Єгипту і ОАЕ.

Особлива гордість колективу - музей історії підприємства, який став першою прохідний для багатьох, хто тільки відкриває нову сторінку своєї трудової біографії та святинею для тих, хто навіки зріднився з "Азотом".

Всі події підприємства, його тернистий шлях і яскраві перемоги протягом усіх сімдесяти сім гідних років висвітлюються творчим колективом багатотиражки «Панорама Азот», газетою, яка як і раніше залишається «бойовий трибуною» багатотисячного колективу АТ «ДНІПРОАЗОТ».

АТ «ДНІПРОАЗОТ» - це підприємство, де кожен працівник цінує своє робоче місце, де його поважають, де затребуваний його досвід і професіоналізм, де всі працюють на спільний результат.