Наші кадри

Політика управління персоналом спрямована на розвиток кваліфікації персоналу та залучення талановитої молоді, а також формування корпоративної культури, яка мотивує до самореалізації і досягненню результатів. На підприємстві створені умови, що сприяють формуванню команди, обміну досвідом, розвитку творчого мислення і підвищенню професійної компетентності персоналу.

Гідна оплата праці співробітників - основа системи управління персоналом. Соціальні виплати і пільги - невід'ємна частина системи винагороди співробітників. Ми пишаємося тим, що в період кризи змогли зберегти складу соціального пакету і плануємо надалі збільшувати його обсяги. Між адміністрацією та працівниками підприємства підписаний Колективний договір, в якому передбачені всі зобов'язання сторін. Щорічно підводяться підсумки його виконання.

В основу кадрової політики компанії закладена програма кадрового резерву, яка формує міцне професійне ядро ​​колективу та умови, в яких кожен працівник може проявити ініціативу, реалізувати свій інтелектуальний і творчий потенціал, постійно підвищувати свій професійний рівень. Трудові змагання, конкурси професійної майстерності, проходження оплачуваної виробничої практики, проведення спортивних заходів та багато іншого запалюють азарт і стимулює робітників і фахівців на підвищення професіоналізму.

Програма кадрового резерву Компанії включає системну роботу з виявлення кращих, найбільш перспективних співробітників, їх підготовки та просуванню на ключові управлінські позиції. Для Компанії програма кадрового резерву - це гарантія кадрової захищеності і зростання ефективності бізнесу, для співробітників - це передусім можливості для розвитку та кар'єрного зростання.

Такий підхід до управління персоналом дозволив акціонерному товариству "ДНІПРОАЗОТ" стати одним з найбільш привабливих роботодавців в регіоні.