«ДНІПРОАЗОТ» гідно відзначив захисників Незалежної України

До Дня Незалежності «ДНЕПРОАЗОТ» гідно відзначив захисників Незалежності – працівників підприємства, які виборювали мир, свободу та спокій Батьківщини в АТО/ООС.

23 серпня у великій залі засідань заводоуправління пройшли урочистості з нагоди Дня Незалежності за участі Голови Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідорова та голови профспілкового комітету підприємства Г.В.Потуремця.

Під час боїв в АТО, нажаль, тяжкої втрати зазнав і колектив «ДНІПРОАЗОТу» - Донеччині загинув працівник залізничного цеху Максим Самойлович. Дійсно, історично так склалося, що ключовим визначенням колективу нашого підприємства, всіх та кожного є слово «відповідальність». Висока відповідальність за безпеку виробництва, за збереження його у надійному стані; відповідальність за працю колег, навчання новачків, передачу досвіду з рук до рук,від серця до серця. Ще більша ступінь відповідальності визначає наших людей у важкі часи: ми маємо славетних героїв Другої світової, Чорнобилю, Афгану, а зараз - АТО. Справжня Незалежність, яку відчуваєш серцем, здобута кров’ю і важким потом. Пам’ятатимемо про це. «ДНІПРОАЗОТ» пам’ятає і цінує: всі роки з початку дій в АТО надавав дієву допомогу військовим формуванням ЗСУ, не припиняє добродійних заходів і зараз. Про це у своїй промові під час урочистостей сказав учасник АТО А.С.Козачок, висловивши щиру подяку Голові Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» за допомогу підрозділам ЗСУ, постійну увагу до потреб військових.

Героям свята до Дня Незалежності С.Л.Сідоров та Г.В.Потуремець вручили Подяки та подарунки. У тексті подячних листів зазначено:

«Адміністрація та профспілковий комітет Акціонерного Товариства «ДНІПРОАЗОТ» висловлюють Вам вдячність за виконаний з честю військовий обов’язок у лавах Збройних Сил України на захист свободи і Незалежності нашої Батьківщини.

Своєю відданістю Батьківщині, професіоналізмом та мужністю Ви сприяли наближенню довгоочікуваного миру у нашій державі та збереженню її цілісності, стали прикладом для багатьох працівників рідного підприємства.

Ми раді, що Ви живі і здорові повернулися у свої родини, до рідного колективу та мирного життя. Бажаємо здоров’я, сімейного затишку, благополуччя та миру на рідній землі».