Для щирої турботи не потрібні приводи

Загальноприйнятого визначення соціальної відповідальності великих підприємств в міжнародній практиці не існує, що дає привід розуміти термін «соціальна відповідальність бізнесу» кожному по-своєму. Але в цілому наш «ДНІПРОАЗОТ», Голова Правління акціонерного товариства С.Л.Сідоров під соціальною відповідальністю розуміють чисто людські якості: допомагати людям, піклуватися про дітей і старих, зміцнювати базу навчальних і медичних установ.

Для АТ «ДНІПРОАЗОТ» соціальна відповідальність — це не просто правило, а етичний принцип, готовність допомагати в кризових ситуаціях, і головне в цьому прагненні — не допустити падіння планки життєдіяльності людей і структур, яким потрібна допомога. А щодо допомоги дитинству — зберегти відчуття надійної захищеності — дитинство повинно — просто зобов'язане — бути щасливим, його не відкласти до «кращих часів».

1 червня — в День захисту дітей, за багаторічною доброю традицією Голова Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідоров від імені колективу підприємства передав подарунки підшефним інтернатним дитячим установам: Будинку дитини, Центру соціальної реабілітації дітей (притулку), спеціальній школі «Гармонія» , Територіальному центру соціального обслуговування дітей-інвалідів Південного району. Завжди гостей — представників «ДНІПРОАЗОТ» зустрічають як добрих друзів і рідних людей, готових допомогти і в будні, і в свята. Інвестиції в дитинство — це інвестиції надійного і щасливого дня сьогоднішнього для дітвори. І дня завтрашнього — для всіх нас!