Палац хіміків відновлює роботу!Виконуючи жорсткі умови карантину і заходів протиепідемічної безпеки, рекомендовані МОЗ України, КМУ, Правлінням АТ «ДНІПРОАЗОТ» у зв'язку з пандемією COVID-19, колективи художньої самодіяльності ПК «Хімік» згорнули свою роботу в березні 2020 р. Затамувавши подих адміністрація установи культури, керівники колективів, вихованці та їх батьки пильно стежили за статистикою захворювання, щиро бажаючи швидше повернутися до звичного ритму життя, до живого спілкування, до занять творчістю.

Адже, Палац культури не може існувати в тиші і мовчанні. Для майже півтисячі його відвідувачів пісні, танці, музика, гра на музичних інструментах - це, в більшості випадків, нехай і не головна, але дуже важлива частина життя.

І ось, нарешті, здійснилося! Завдяки вольовому рішенню Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ», з урахуванням дотримання всіх законодавчих вимог отримано дозвіл на проведення занять, тренувань і репетицій в колективах художньої самодіяльності.

4 вересня 2020 р. на площі ПК “Хімік” відбувся щорічний захід «День відкритих дверей», який знаменує собою початок нового творчого сезону. Під час його проведення були озвучені кілька оновлені правила роботи, викликані карантинними обмеженнями, і представлені творчі колективи сезону 2020-2021 років.

Сподіваємося, що, дотримуючись усіх запобіжних заходів та індивідуального захисту, зможемо повноцінно працювати в рідному палаці. Бажаємо міцного здоров'я і запрошуємо на заняття в наші колективи.

Н. Якимець,
художній керівник ПК «Хімік»