"ДНІПРОАЗОТ" відновлює роботу після вимушеного простоюДорогі азотники, шановні кам'янчани!

Підприємство АТ "ДНІПРОАЗОТ", яке протягом багатьох років зарекомендувало себе, як ключове хімічне підприємство в промисловому комплексі України, містоутворююче підприємство було зупинено.

Наше підприємство, весь трудовий колектив пережили найскладніший період в житті «ДНІПРОАЗОТу» – важкий капітальний ремонт, неможливість запустити завод через різке підвищення цін на газ, падіння ціни на продукцію, що випускається, як результат – вимушений простій і пов'язані з ним труднощі.

Незважаючи на всі перешкоди, нестабільне фінансове становище та інші економічні складності ми провели ряд програм, завдяки яким підприємство АТ «ДНІПРОАЗОТ» виходить з вимушеного простою і відновлює роботу азотної групи цехів.

АТ «ДНІПРОАЗОТ» розуміє ступінь відповідальності перед містом і Україною, не знімає з себе ряд важливих зобов'язань щодо забезпечення соціальних гарантій, в тому числі і перед трудовим колективом. Сьогодні, час залишається складним, економіка напруженою, ціни на природний газ не дозволяють розраховувати на впевнену стабільність, але я впевнений, – наш трудовий колектив зуміє подолати всі труднощі.

«ДНІПРОАЗОТ» – це колектив однодумців, який працює для досягнення головної мети – процвітання рідного підприємства. Професіоналізм і відповідальність кожного азотника стали найвагомішим важелем для відродження «ДНІПРОАЗОТ».

Ми будемо працювати – це головне.

Голова Правління АТ «ДНІПРОАЗОТ» С.Л.Сідоров