КВК-2018: «Ода професії»

У середу, 25 квітня, зал Палацу культури «Хімік» був заповнений глядачами, причому подивитися гумористичне шоу «Ліга сміху» прийшли не тільки працівники і ветерани «ДНІПРОАЗОТу», але і молодь Кам’янського, і все це тому, що на нашій сцені відбулася не просто гра в КВК, а зустріч майстрів гострого слова, присвячена 80-річчю славетного підприємства – Публічного Акціонерного Товариства «ДНІПРОАЗОТ».

Ось уже третій рік поспіль «Ліга сміху» на сцені ПК «Хімік» радує глядачів жартами і дає привід весь рік обговорювати виступи гравців КВК. На нинішній зустрічі атмосфера була особливою, адже вона була присвячена ювілею одного з містоутворюючих промислових підприємств Кам’янського. Темою цьогорічної гри стала «Ода професії», що прославляє людину праці, причому, оскільки «Ода» повинна була прозвучати в КВКівської інтерпретації, то за законом жанру вона обов'язково повинна була бути дотепною і з гумором.

Так склалося, що представники трьох команд-суперників з'явилися живим втіленням зв'язку часів – трьох різних поколінь. У грі взяли участь школярі 9-10 класів технічного ліцею – завтрашні студенти вузів і коледжів; студенти університету – в недалекому майбутньому молоді спеціалісти та освічені життєвим і виробничим досвідом працівники «ДНІПРОАЗОТу» дорослі люди, що вже відбулися в професії.

У збірній команді ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» виступали яскраві гравці попередніх КВК, честь Дніпровського Державного технічного університету в складі команди «Жіноча збірна і ВІН» захищали студенти вузу, в складі команди «Діти наказного» схрестити шпаги в змаганні в дотепності на сцену ПК «Хімік» піднялися учні технічного ліцею.

А визначити, яка ж з команд в нинішньому «бою» виявиться найбільш артистичною, оригінальною і дотепною, хто стане володарем Кубка КВК «Ліги сміху»-2018 належило компетентному журі. У складі команди арбітрів в цей раз працювали: голова журі – Голова Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», депутат Кам'янської міської ради Сергій Сідоров; директор Театру КВК ДДУ Наталія Терещенко; актор театру ДДУ, фіналіст 1-го сезону супер-шоу «Х-фактор», фронтмен групи «Маки», актор популярного телесеріалу «Реальна містика» Юрій Богуславський; актор Театру КВК ДДУ Геннадій Колесник і журналіст газети «Наш Репортер» Ольга Самойлова.

Виступи всіх команд були сильними, гострими і цікавими. Звучали жарти не тільки на виробничу і професійну тематику, а й на соціальну – про проблеми, які хвилюють сьогодні всіх українців.

На сцені панував дух змагання. Кожна з команд зіграла для глядачів свій власний свіжий і неповторний маленький спектакль, прагнучи показати все найкраще, на що вона здатна.

Гравці «ДНІПРОАЗОТу» сяяли музикальністю, прекрасним смаком і відчуттям міри, їх жарти повністю відповідали тематиці гри. Хороші результати показала команда і в умінні швидко створювати вдалі експромти в важкому для всіх конкурсі-розминці.

Збірна ДДУ демонструвала юнацький запал, безпосередність і високий ступінь свободи – хлопці ні хвилини не давали нудьгувати залу протягом усього гумористичного шоу.

А наймолодші гравці КВК стали просто приємним сюрпризом для всіх гостей Палацу в цей вечір. Дотепні учасники команди «Діти Наказного» довели, що, юний вік – зовсім не перешкода для успішної гри в КВК – всі жарти школярів відрізнялися свіжістю і оригінальністю.

Підсумок ювілейної гри підвів голова журі, Голова Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», депутат Кам'янської міськради Сергій Леонідович Сідоров, який, перш ніж вручити нагороди переможцям, як керівник підприємства і привітний господар вечора спочатку запросив на сцену директора Кам'янського технічного ліцею Миколу Олексійовича Наказного, а потім звернувся до присутніх з такими словами: «Сьогоднішній вечір став чудовим у всіх відношеннях, його учасники подарували нам справжню радість і я, як голова журі і керівник ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», команда якого виступала тут сьогодні, напевно, мав би віддати перевагу азотникам, проте я буду об'єктивним, а тому переможцем сьогоднішньої гри стане найкраща з команд, найсильніша в змаганні. Представників трьох поколінь об'єднала в цей вечір гостинна сцена азотівського Палацу культури – школярів, студентів і дорослих людей, виробничників. Ми побачили не тільки їх нерозривний зв'язок, але й блискучу, цікаву гру. Спасибі нашим гравцям за свято ».

Отже, підбиваючи підсумок зустрічі в «Лізі сміху» сезону 2018 року, повідомляємо, що ніхто з учасників гри не пішов зі сцени ПК «Хімік» без нагороди: всім членам команд на пам'ять про ювілейну гру були вручені дипломи; титул наймузичнішої команди був присуджений збірній ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», найдотепнішою командою стала «Жіноча збірна і ВІН» ДДТУ, а Кубок ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» і чемпіонський титул завоювали «Діти Наказного» з технічного ліцею.

КВК-2018 завершено. «Ода професії» прославила людей праці найвищими, найгучнішими словами. Однак ми не прощаємося з цією чудовою, вічно молодою грою і її відданими прихильниками. До побачення друзі, до наступного сезону, до нової зустрічі в «Лізі сміху» «ДНІПРОАЗОТу».