Наші гандболісти – чемпіони Всеукраїнського турніру!

День 12 травня став тріумфальним для ветеранської команди «ДНІПРОАЗОТу» з гандболу – вона завоювала кубок чемпіонів і золоті медалі на Всеукраїнському турнірі серед чоловічих команд, що відбувся на минулому тижні в Знам'янці.

Турніру в Знам'янці передував ще один дуже серйозний спортивний форум – Всеукраїнський турнір в Хмельницькому, на якому наші спортсмени завоювали срібні медалі. І ось тепер чудовий результат – перемога, золото і чемпіонський титул!

Дісталася перемога нашим хлопцям нелегко – на турнір до Знам'янки прибули досвідчені і сильні команди. Серед маститих суперників потрібно відзначити господарів поля – команду «Локомотив», команду гандбольного клубу з м.Гребінка Полтавської області, спортсменів з Олександрії Кіровоградської області. Команди прибули в бойовому настрої, і турнірна боротьба розгорнулася потужна – технічна, на високих швидкостях, наполеглива і азартна.

Але і команда «ДНІПРОАЗОТу» виявилася аж ніяк не слабкішою, ніж суперники. Після турніру в Хмельницькому хлопці зберегли бойовий запал, і це допомогло їм добитися успіху. У фіналі, обігравши господарів поля з розгромним рахунком 15:7, вони заслужено піднялися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Наші спортсмени відмінно зіграли в обороні, не підпускаючи суперників до своїх воріт, надійно спрацював і воротар команди, що дуже допомогло їм в ході вирішальної гри планомірно нарощувати розрив в рахунку.

У боротьбі за чемпіонський титул відмінно проявили себе гравці С.Новиков і А.Луценко (ЕУ); В.Ясюк (АТЦ), Р.Антощак (РУ); О.Тарасенко (УБМтаРР). С.Новіков навіть був визнаний кращим гравцем турніру, за блискучу гру його відзначили спеціальним, індивідуальним призом.

Гравцям команди «ДНІПРОАЗОТу» були вручені кубок турніру і золоті медалі чемпіонів. І сьогодні ми від усієї душі вітаємо їх з успіхом і бажаємо нових блискучих перемог і видатних спортивних досягнень!