У пам'яті поколінь – навічно7 травня на площі біля меморіалу заводчанам-хімікам, що не повернулися з війни, відбувся мітинг, присвячений 73-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі і пам'яті полеглих у боях за Батьківщину азотників.

...Перед ступенями меморіалу покладено гірлянду Пам'яті, встановлені кошики з квітами від «ДНІПРОАЗОТу», ветеранів. Під звуки духового оркестру колона ветеранів крокує до меморіалу, прапороносці несуть Державний прапор України та прапор міста. Колону ветеранів учасники мітингу урочисто зустрічають оплесками, діти дарують ветеранам квіти.

Відкривала мітинг директор народного музею історії ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» Л.Я.Орлянська. Участь в урочистому мітингу взяли: народний депутат України О.І.Дубінін, Голова Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», депутат Кам'янської міськради С.Л.Сідоров, голова профкому підприємства Г.В.Потуремець, міський голова Кам'янського А.Л.Білоусов, глава адміністрації Південного району С.С.Колісніченко, голова міської ради ветеранів Л.І.Теселкіна і голова ради ветеранів Південного району В.Ф.Чабан.

Вогняний смерч війни пронісся над нашою країною, принісши страшні втрати і руйнування. Чотири роки йшла найкривавіша і найстрашніша у світовій історії війна. Всі від малого до великого стали на захист Батьківщини: йшли на фронт добровольці, а вчорашні школярі ставали солдатами.

Значення Великої Перемоги буде осмислюватися ще багато століть, змінюються покоління, але подвиг солдатів тієї кровопролитної війни – безсмертний! З нами сьогодні ветерани війни з нацизмом – постарілі, посивілі, при бойових орденах. Честь і слава, низькі уклін вам – тим, хто вижив у смертельній сутичці з ворогом. Спасибі вам за Перемогу! За приклад мужності і любові до Батьківщини!

Миру, здоров'я і добра – всім ветеранам, всій Україні, благополуччя і процвітання. У пам'яті поколінь подвиги наших ветеранів – навічно!