Вітаємо з перемогою!

Чудового результату домоглася команда азотівскіх ветеранів з гандболу на турнірі, присвяченому пам'яті колишнього директора Нікопольського південно-трубного заводу О.Куценко. Спортсмени команди «ДНІПРОАЗОТу» завоювали золоті медалі і чемпіонський титул!

Ювілейний, 20-й за рахунком, турнір зібрав любителів гандболу з Вільногірська, Кам'янського та Нікополя. Команди суперників були досвідченими і потужними, тому нашим хлопцям довелося докласти чимало зусиль, аби домогтися високого результату. Та їх воля до перемоги була міцною – у напруженій боротьбі, обігравши криворіжців, вони вийшли в фінал, де змогли здолати команду господарів поля, що надало їм можливість піднятися на найвищу сходинку п'єдесталу пошани.

Учасники команди-чемпіона висловлюють глибоку вдячність народному депутату України О.І.Дубініну, Голові Правління ПАТ «ДНІПРОАЗОТ», депутату Кам'янського міськради С.Л.Сідорову, начальнику ГПУ О.О.Кузніцову та працівникам СК «Промінь» за неоціненну допомогу – надання транспорту для поїздки на змагання, всебічну підтримку, участь у вирішенні організаційних питань.

Відзначимо, що до перемоги наші хлопці йшли нелегким шляхом. 19 січня 2018 року вони брали участь у турнірі пам'яті криворізького спортсмена О.Воронько, в якому їм довелося зустрітися з командами Києва (вища ліга України з гандболу), Кривого Рогу, Сум, Вінниці, Дніпра. На цих змаганнях азотівскі спортсмени зайняли 5 місце, але виступили гідно, поступившись всього по 1 м'ячу спортсменам з Києва та Сум.

Мабуть що ігри січневого турніру стали свого роду розминкою перед наступними змаганнями. І ось – прекрасний результат в Кривому Розі. Від щирого серця вітаємо гандболістів «ДНІПРОАЗОТу» з перемогою і бажаємо їм нових спортивних успіхів!