Друга молодість виробництва

Заходи з відзначення 50-річного ювілею хлорної групи цехів завершилися увечері в святково прикрашеній залі їдальні №12. Понад 150 азотників зібралися за прекрасно оформленими і багато накритими столами з різними кулінарними шедеврами. Тут були люди, що раніше працювали в цехах «хлорки» (на знімку) і нині працюють в цеху рідкого хлору і соляної кислоти, а також в цеху соди каустичної.

На торжестві були присутні представники адміністрації підприємства на чолі з Головою Правління Сергієм Леонідовичем Сідоровим. Звучали привітання, тости на адресу ювілярів з побажаннями подальшої ефективної роботи. Сумною ноткою прозвучали у виступі технічного директора Олега Семеновича Гупало слова, що, на жаль, ці цехи далеко вже не молоді і за багатьма показниками в світлі сучасних модифікацій залишають бажати кращого. У світі існують більш сучасні технології виробництва хлорорганічних продуктів, а ми безнадійно відстаємо від них на кілька десятків років. Але потрібно відзначити, що продукція наших хлорних цехів широко затребувана і конкурентоспроможна.

Виступали ветерани, розповідали про початок будівництва і пуску хлорорганічних цехів. Звучали вітання та слова подяки від начальників цехів: рідкого хлору і соляної кислоти – С.Ю.Чушкіна, соди каустичної – М.М.Мазькова.

Захід пройшов пам'ятно та яскраво, завдяки головам цехових комітетів В.В.Храмцової і С.В.Гололобової. Вони приклали багато зусиль, аби зібрати всіх присутніх, зробити незрівнянний стенд з фотографіями, що нагадують про минуле, і, взагалі, організувати настільки грандіозний захід.

Величезна подяка всім, хто взяв участь в цьому незабутньому заході, а дружньому колективу цехів хлорної групи – побажання подальшої плідної роботи на благо рідного підприємства. Нехай наступні десятиріччя стануть для вас роками трудової слави і незмінного успіху!